Spider-Man Unlimited

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynayacağınız bu yeni ve aksiyon dolu örümcek adam oyunu Spider-Man Unlimited oyununda çok eğleneceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 97.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 81
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Örümcek Adam Oyunu

Spider-Man Unlimited oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş sonsuz koşu tarzı bir oyundur. Marvel’in çizgi roman kahramanı Örümcek Adam’ın yeni oyunu olan Spider-Man Unlimited oyunu atari türü oyun olup bu oyunda büyük tehlikelere atılacaksınız. iOS cihazlarınızda karşınızda bu kez “Belalı Altılı” olarak bilinen kötü adamlar var. New York şehrinde savaşacağınız bu oyunda düşmanlarını yok ederek boyut değiştiriyorsunuz.

Farklı ortamlarda ve binalar arasında savaş başlıyor. iOS cihazlarında oynayacağını bu oyunda 25 görevin bulunmakta ve savaşacağın 5 büyük patron var. İlk Örümcek Adam web koşu heyecanının keyfini iOS cihazlarınızda çıkarın. Salının, koşun ve 5 farklı ortamda karmakarışık Manhattan sokaklarında savaşın.

Oyun içinde harika ödüller bulunmakta. Sürükleyici bir macera oyunu olan bu oyunda kötü adamlar olan Belalı Altılı diğer boyutlardaki herşeyi yok ettiler ve şimdi de dünyayı yok etmek istiyorlar. Ama Örümcek Adamlar bu kötü adamları yenecek güçte. Bu Örümcek Adam oyunu diğerlerinden biraz farklı. Serinin bu oyunu atari tarzı olup sonsuz koşu oyunudur. Karanlık Örümcek Adam, Demir Örümcek, Kozmik Örümcek Adam ve Kızıl Örümcek dahil birçok güçlü Örümcek Adam kartları ile savaş.

iOS akıllı telefonlarda ve tabletlerdeki bu oyunda Örümcek Adamımız binaların üstünde sürekli olarak koşuyor. Ama yol üzerinde birçok düşmanlar ve güçlendiriciler var. Düşmanlarınızı ister kayarak isterseniz başka hareketlerle yok edebilirsiniz. Ayrıca binalar sona erince hemen ağınız kullanın ve uçmaya başlayın. Ama düşmanlarınız uçarken de sizin peşinizi bırakmayacaktır. Dolayısıyla ağınızı attığınız yere dikkat din.

“Spider-Man Unlimited” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Spider-Man Unlimited Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Spider-Man Unlimited İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.