Spider-Man Unlimited – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu yeni ve aksiyon dolu örümcek adam oyunu Spider-Man Unlimited oyununda çok eğleneceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 91 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 63
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Örümcek Adam Sonsuz Koşu Oyunu

Spider-Man Unlimited oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş sonsuz koşu oyunudur. Marvel’in çizgi roman kahramanı Örümcek Adam’ın yeni oyunu olan Spider-Man Unlimited oyunu atari türü oyun olup bu oyunda büyük tehlikelere atılacaksınız. Windows Phone cihazlarınızda karşınızda bu kez “Belalı Altılı” olarak bilinen kötü adamlar var. New York şehrinde savaşacağınız bu oyunda düşmanlarını yok ederek boyut değiştiriyorsunuz.

Farklı ortamlarda ve binalar arasında savaş başlıyor. Windows Phone cihazlarında oynayacağını bu oyunda 25 görevin bulunmakta ve savaşacağın 5 büyük patron var. İlk Örümcek Adam web koşu heyecanının keyfini Windows Phone cihazlarınızda çıkarın. Salının, koşun ve 5 farklı ortamda karmakarışık Manhattan sokaklarında savaşın.

Oyun içinde harika ödüller bulunmakta. Sürükleyici bir macera oyunu olan bu oyunda kötü adamlar olan Belalı Altılı diğer boyutlardaki herşeyi yok ettiler ve şimdi de dünyayı yok etmek istiyorlar. Ama Örümcek Adamlar bu kötü adamları yenecek güçte. Bu Örümcek Adam oyunu diğerlerinden biraz farklı. Serinin bu oyunu atari tarzı olup sonsuz koşu oyunudur. Karanlık Örümcek Adam, Demir Örümcek, Kozmik Örümcek Adam ve Kızıl Örümcek dahil birçok güçlü Örümcek Adam kartları ile savaş.

Windows Phone akıllı telefonlarda ve tabletlerdeki bu oyunda Örümcek Adamımız binaların üstünde sürekli olarak koşuyor. Ama yol üzerinde birçok düşmanlar ve güçlendiriciler var. Windows Phone cihazlarınızda düşmanlarınızı ister kayarak isterseniz başka hareketlerle yok edebilirsiniz. Ayrıca binalar sona erince hemen ağınız kullanın ve uçmaya başlayın. Ama düşmanlarınız uçarken de sizin peşinizi bırakmayacaktır. Dolayısıyla ağınızı attığınız yere dikkat din.

“Spider-Man Unlimited” Ekran Görüntüleri

“Spider-Man Unlimited” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Spider-Man Unlimited – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.