Spotflux Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Spotflux programı ile Windows ve Mac bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarınızdan da yasaklı ve engelli sitelere giriş yapabiliyorsunuz. Spotflux programını nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Yasaklı Sitelere Erişim

İnternet sitelerini engelleme konusunda hızla ivme kazanan ülkemizde erişim yasağı bulunan sitelere farklı yöntemler ile girmeye çalışıyoruz. Yurtiçi ve Yurtdışı engellenen site sayısı arttıkça internet kullanıcıları erişim yasağı olan sitelere DNS ya da yardımcı programlar aracılığıyla erişmeye çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Kimi zaman DNS değiştirerek de erişim sağlanamayan sitelere Spotflux aracılığıyla girebilirsiniz.

Spotflux Nasıl Kullanılır?

Oldukça küçük boyutları ile dikkat çeken bu program hem Mac hem de Windows platformları ile uyumlu çalışıyor. Programı bilgisayara indirip kurduğunuzda bilgisayarınızı sanal bir ağ kartı ekleniyor. Yaptığınız tüm bağlantılar Spotflux’un sunucuları üzerinden gerçekleştirilirken erişim engeli bulunan sitelere program aracılığıyla girebiliyorsunuz.

Spotflux
Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Spotflux İndir
Mac İçin Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı

spotflux mac

Uygulamayı bilgisayarınızı kurduktan sonra açtığınızda Spotflux Enabled yazısını görüyorsanız istediğiniz erişim engeli olan tüm sitelere girebilirsiniz. Programı sonlandırmak ve kendi ağınız üzerinden bağlanmak istediğinizde Disable butonuna basmanız yeterli olacaktır.

spotflux erişim

Uygulama ile ilgili ayarlara ulaşmak istediğinizde sağ alt köşede yer alan saat simgesinin yanında bulunan uygulama simgesine sağ tıklayarak gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Kurulum sonrasında tüm ayarlar program tarafından yapılırken farklı Proxy kullanılmak istendiğinde Spotflux sizin belirleyeceğiniz sunucu üzerinden bağlantıyı gerçekleştirecektir.

spotflux ayarlar

Spotflux Mobil Uygulamalar

Spotflux VPN İndir - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması
Spotflux VPN İndir - Android
Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Spotflux Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.