SpyBot Search & Destroy

1.6.2

Diğer antivirüs programları tarafından bulunup temizlenemeyen spyware isimli casus yazılımları SpyBot Search & Destroy ile temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 16 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 50
Sponsorlu Bağlantılar

Casus Yazılım Arama ve Temizleme Programı

İnternet, iyi amaçlar uğruna kullanıldığında insanlara çok önemli faydalar sağlayan bir araç olsa da kötü niyetli kişiler tarafından geliştirilen yazılımlar zaman zaman kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bugün, piyasa da bulunan pek çok casus yazılım arama programına rağmen, içeriğin yetersiz kalması nedeniyle bilgisayarda bulunan zararlı yazılımlar temizlenememektedir.

Hızlı ve Kesin Sonuç, Etkili Temizlik

SpyBot Search & Destroy, piyasada bulunan diğer yazılımların aksine çok daha etkili ve kesin sonuçlar sunmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan ve spyware olarak adlandırılan casus yazılımları arayarak temizleyen Spybot, uzun süredir güvenlik yazılımları arasında sunduğu etkili sonuçlar nedeniyle üst sıralarda yer almaktadır. Bilgisayarınızın ve kişisel bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesini önleyen SpyBot Search & Destroy, zararlı yazılımlardan kurtulmanızı sağlar.

Kullanıcılar açısından son dönemde artan bir sorun haline gelen tarayıcı eklentileri, izinsiz yüklenmeleri durumunda ciddi rahatsızlıklar doğurabiliyor. Bu eklentiler, tarayıcının hata vermesine, kasmasına ve istemsiz bir şekilde kapanmasına neden olurken SpyBot bilgisayar ve tarayıcı kaynaklı zararlı yazılımların temizlenmesini sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

SpyBot Search & Destroy Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SpyBot Search & Destroy İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.