Star Wars: Commander

Son Sürüm

Android cihazlarınız için yeni bir Star Wars oyunu daha geldi. Savunma ve strateji türünün her ikisini de bulacağınız güzel bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 33 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 66
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yıldız Savaşları Strateji Oyunu

Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilen Star Wars: Commander oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir Star Wars yani Yıldız Savaşları filmi temalı bir  strateji oyunudur. Oyunun diğer serilerinde olduğu gibi yine LucasArts imzalı. Tamamen ücretsiz olan oyunun maalesef Türkçe dil desteği bulunmamakta. Strateji tarzı bu oyunda tıpkı filmde olduğu gibi gezegenler arası savaşlar devam ediyor.

Android cihazlarınızda bu oyunu oynarken oyunun ilk bölümlerinde oyuna alışmanız ve anlamanız için antrenman niteliğinde bazı yönlendirmeler yapılıyor. Ayrıca oyunda istediğiniz tarafı seçme imkanınız var. Yani ister imparatorluğu seçip AT-AT ve TIE Fighter’ları yönetin isterseniz Asileri seçip Han Solo ve Prenses Leia gibi kahramanları yönetin. Tercih tamamen size kalmış.

Android akıllı telefon veya tabletiniz de tarafınızı seçtikten sonra oyun üs kurmakla devam ediyor. Bir an önce üssünüzü kurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde size yapılan saldırılarla başa çıkamazsınız ve yok olursunuz. Bir yandan üssünüzü kurmaya çalışırken diğer yandan da düşmanların üssüne saldırabilirsiniz. Çevrede bulunan kaynakları kullanmayı da unutmayın. Bu kaynakları toplayıp kendi ordunuzu bir an önce kurmalısınız. Android akıllı telefon ve tabletlerinizde hem savunma yapıp hemde strateji geliştireceğiniz güzel bir oyun.

Star Wars: Commander Video

Sponsorlu Bağlantılar

Star Wars: Commander Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Star Wars: Commander İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.