Star Wars: Commander

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınız için yeni bir Star Wars oyunu daha geldi. Savunma ve strateji türünün her ikisini de bulacağınız güzel bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 31 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 30
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Star Wars Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Star Wars: Commander oyunu isminden de anlaşılacağı gibi bir Star Wars yani Yıldız Savaşları filmi temalı bir  strateji oyunudur. Oyunun diğer serilerinde olduğu gibi yine LucasArts imzalı. Tamamen ücretsiz olan oyunun maalesef Türkçe dil desteği bulunmamakta. Strateji tarzı bu oyunda tıpkı filmde olduğu gibi gezegenler arası savaşlar devam ediyor.

Windows Phone cihazlarınızda bu oyunu oynarken oyunun ilk bölümlerinde oyuna alışmanız ve anlamanız için antrenman niteliğinde bazı yönlendirmeler yapılıyor. Ayrıca oyunda istediğiniz tarafı seçme imkanınız var. Yani ister imparatorluğu seçip AT-AT ve TIE Fighter’ları yönetin isterseniz Asileri seçip Han Solo ve Prenses Leia gibi kahramanları yönetin. Tercih tamamen size kalmış.

Windows Phone cihazlarınızda tarafınızı seçtikten sonra oyun üs kurmakla devam ediyor. Bir an önce üssünüzü kurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde size yapılan saldırılarla başa çıkamazsınız ve yok olursunuz. Bir yandan üssünüzü kurmaya çalışırken diğer yandan da düşmanların üssüne saldırabilirsiniz. Çevrede bulunan kaynakları kullanmayı da unutmayın. Bu kaynakları toplayıp kendi ordunuzu bir an önce kurmalısınız. Windows Phone cihazlarınızda hem savunma yapıp hemde strateji geliştireceğiniz güzel bir oyun.

Star Wars: Commander Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Star Wars: Commander İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.