Starus Word Recovery

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/2003/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.05 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 79
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Word ve OpenOffice Belgelerini Kurtarma Programı

Starus Word Recovery programı, isminden de anlaşılacağı gibi Microsoft Word belgelerinizi kurtarabileceğiniz bir programdır. Microsoft Word belgelerinizin yanı sıra OpenOffice belgelerinizi de geri getirebilirsiniz. Microsoft Word ve OpenOffice Writer PDF formatlarındaki Word belgelerini kurtarın.

Starus Word Recovery programı Geri Dönüşüm Kutusu’ndan kaldırılan yada Shift+Del ile silinmiş dökümanlarınızı hızlı bir şekilde geri getirebilirsiniz. Bu program hasarlı bulunan belgeleri kurtarmak için, biçimlendirilmiş ve yeniden bölümlere ayrılmış sabit diskler için, bozuk ve ulaşılmaz kalem sürücüler ve hafıza kartları için kapsamlı bir kurtarma moduna sahiptir. Microsoft Office ve OpenOffice için tüm sürümleri desteklenmektedir.

Starus Word Recovery programı SSD sürücülerin yanı sıra harddisk, USB disk, hafıza kartı yada bütün bu türleri dahil manyetik ve solid state depolama ortamının bütün türlerini destekler. Bir USB kablo ile bir bilgisayara bağlı ise bazı MP3 çalarlar ve dijital kameraları doğrudan destekler.

Her disk tarama oturumu sonrasında otomatik olarak gerçekleştirilen bir bütünlük denetimi yapar. Tarama bittikten sonra size kurtarabileceğiniz dökümanların listesini yapar.

“Starus Word Recovery” Ekran Görüntüleri

Starus Word Recovery-1 Starus Word Recovery-2 Starus Word Recovery-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Starus Word Recovery İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.