Steam

Steam, dilediğiniz oyunların dijital kopyalarını satın alıp indirebileceğiniz ve oyunları oynayabileceğiniz oyun online platformudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Online Oyun Satın Alma ve Ücretsiz Oyun Oynama Platformu

Valve’nin dijital oyun satın alma platformu olan Steam, dünya genelinde 70 milyondan fazla kullanıcısı ile oldukça büyük bir kitleye hitap ediyor. Oyunların dijital ortamda satışını ve download edilmesini sağlayan Steam, belirli dönemlerde yaptığı indirimler ile kutulu ürünlerden çok daha ucuz fiyatlara oyun satın alınmasını sağlıyor. Yine ön sipariş vb kampanyaları ile oyunların çıkış tarihi öncesinde satışları gerçekleştiren firma, diğer kullanıcılardan çok daha önce oyunlara erişmenize imkan tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Steam programı

Dijital Ortamda Orijinal Oyunlar Edinin

Steam, temel prensip olarak kullanıcılara, oyunların dijital kopyalarını indirme ve oynama fırsatı tanıyor. Yine oyunlar dışında piyasaya çıkacak oyunlar hakkında haberlere, ekran görüntülerine, inceleme ve tam çözüm videolarına ulaşabileceğiniz bu platform aslında yaşayan bir ortam olarak tanımlanabilir.

Steam
Ücretsiz Online (Çevrimiçi) Oyun Platformu
Steam - Android
Android İçin Online (Çevrimiçi) Oyun Platformu
Steam - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Online Oyun Platformu
Steam - Windows Phone
Windows Phone İçin Online Oyun Platformu

Her üyelik için oluşturulan kullanıcı profillerinde farklı oyunlar içerisinde arkadaşlar edinebilir ya da var olan arkadaşlarınız ile Steam kanalını kullanarak oyunlar oynayabilirsiniz. Türkçe dil desteğine sahip olan ve son dönemde Türk Lirasıyla da ödeme almaya başlayan Steam, basit bir kurulum ve kayıt işlemi sonrasında dilediğiniz oyun ile buluşmanızı sağlayacak.

Steam indir

Bütün bunların yanı sıra sürekli Steam oyun platformunu takip etmenizde fayda var. Çünkü bazı zamanlar oyunlarda kampanyalar yapıyor. Örneğin 2014 yılbaşında birçok ücretli oyunu – ki bu oyunların fiyatları 19.99 Dolar’dan başlıyordu – 3.99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satıldı. Yani 19.99 Dolarlık bir oyunu 3.99 Dolara satın alan bir çok kişi oldu. Sizde bilgisayarınızda Steam platformunu takip edin ve oyun dünyasından uzak kalmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Steam İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.