Strawberry Shortcake Berry Beauty Salon: Be My Valentine

Son Sürüm

iPhone ve iPad cihazlarınızda güzellik salonu işleterek birbirinden eğlenceli marifetlerinizi sergilemek için Strawberry Shortcake Berry Beauty Salon: Be My Valentine uygulamasını indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 90.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 83
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Güzellik Salonu Oyunu

Cupcake Dijital tarafından geliştirilen Strawberry Shortcake Berry Beauty, farklı içeriğe sahip İOS oyunlarından birisidir. Ücretli olarak sunulmasına rağmen renkli ve eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bu oyunda manikür, saç modeli ve diğer güzellik uygulamalarını size sunulan karakterler üzerinde uygulayabilirsiniz.

App Store üzerinde geçtiğimiz ay en fazla tercih edilen uygulamalar arasında yer alan Strawberry Shortcake, daha çok çocuklar için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Sevgililer Gününe Özel Seçenekler

App Store üzerinde çocuklar için geliştirilmiş pek çok oyun bulunmakla birlikte bu oyunların büyük bir kısmı aynı kurgu üzerine oluşturulmuştur. Strawberry Shortcake Berry Beauty Salon ise bu oyunlardan farklı olarak bir güzellik salonu işletmenizi ve bu salonda güzellik uygulamalarını kullanmanızı sağlıyor.

Uygulamayı satın alıp kullanmaya başladığınızda makyaj, moda, saç bakımı, güzellik ve manikür gibi daha pek çok bakım uygulamasını bulabilirsiniz. Üstelik yalnızca bu öğeleri barındırmayan oyunda birbirinden farklı kıyafet ve özel takılarda yer alıyor. Sizde yaratıcılığınız konuşturarak bu karakterlerden birini ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Strawberry Shortcake Berry Beauty Salon: Be My Valentine İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.