Street Fighter II World Warrior

90’lı yılların en sevilen atari oyunlarından birisi olan Street Fighter oyununu bilgisayarda da oynamak istiyorsanız Street Fighter II World Warrior oyunu ücretsiz indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 10.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.083
Sponsorlu Bağlantılar

Sokak Dövüşü Oyunu

4.33/5, Toplam: 3 kişi

Bir dönemin en ünlü oyunu olan ve özellikle atari salonlarında onlarca çocuğu etrafına toplayan Street Fighter efsanesi şimdide Windows sürümü ile bilgisayar kullanıcılarına sunuluyor. Ücretsiz olarak sunulan ve boyutlarına göre gelişmiş grafiklere sahip olan bu oyunda çocukluğunuza dönebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Günümüz oyunlarına oranla daha basit bir görünüme sahip olsa da boyut ve amacı düşünüldüğünde Street Fighter II World Warrior, Street Fighter hayranları için mutlaka denemeniz gereken bir oyundur.

Sokak Dövüşlerine Katılın

Bilindiği gibi 90’lı yılların efsanesi olan Sokak Dövüşü, atari salonlarında iki boyutlu piksel görüntüleri biraz daha geliştirerek bilgisayar ortamına taşıyor. Tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan bu oyun ile çocukluğunuza dönebilir ve Street Fighter keyfini bilgisayarınızda yaşabilirsiniz.

Tanıdık karakterlerden olan Ryu, Ken ve diğer oyuncular ile en iyi dövüşçü siz olmaya çalışın. Yeni başlayanlar için karışık gelebilecek klavye kısayollarını dilerseniz oyun içerisinde değiştirebilirsiniz. Varsayılan kısayollar ise vuruşlar için Z, X, C, SOL CTRL, SOL SHİFT ve Space tuşlarıdır. Ayrıca atari deneyimi yaşamanız için 5 tuşuna basarak jetonla devam edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Street Fighter II World Warrior İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.