Street Outlaws – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 308 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 22
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sokak Yarışı (Drift) Oyunu

Drift Mania: Street Outlaws oyunu, mücadele etmek için oyunculara izin verilen sokaklarda yarışacağınız ücretsiz bir oyundur. Dünyanın çeşitli bölgelerinde yer altı drift yarışlarında rekabet edin. Japonya’dan başladı. En tehlikeli yolların bazılarında İsviçre Alpleri, Çöl kanyonlar ve San Francisco dik tepeler ve Street Outlaws da drift yaparken koltuğunuzun kenarına yapışacaksınız.

Drift Mania serisinin diğer oyunları gibi bağımlılık yapan oyunlarından Street Outlaws oyunu, 21 adet araç, yüksek 3 boyutlu grafikler, daha gerçekçi kontroller ve yeni geliştirilmiş multiplayer modu özelliklerine sahiptir. En iyi drift deneyimini sağlamak için mobil cihaz donanımınızda özel olarak optimize edilmiş yeni nesil 3 boyutlu grafik özelliğini içermektedir.

Özel boya işleri, gövde kitleri, özel jantlar, pencere renk tonları ile tamamen özelleştirilmiş aracınızın görünümü. Bir çeşit drift canavarınızı oluşturun. Rekabete karşı ekstra bir avantaj kazanmak için  Royal Purple, K & N, Magnaflow ve Centerforce dahil lisanslı markalardan satış sonrası performans ürünleri yükleyerek aracınızı güncelleştirin.

Önemli

Oyun Yorumları; Oyun hakkında yapılan yorumlar büyük oranda olumlu ama oyun içindeki ufak tefek hataların giderilmeri için güncelleme gereği duyanlarda bulunmaktadır. Ayrıca oyunu oynarken tam sürüm için satın alma istendiğini belirtenler de var. Yani oyun ücretsiz ama tam sürüm ücretli gibi bir tablo ortaya çıkıyor.

“Street Outlaws” Ekran Görüntüleri

Street Outlaws-wp1 Street Outlaws-wp2 Street Outlaws-wp3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Street Outlaws – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.