Su Geçirmez ve Toza Dayanıklı Galaxy S4 Activ

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Galaxy S4 Versiyonu

Samsung Galaxy S4 için yeni versiyonlar gelmeye başladı. Dünkü haberimizde sizlere Galaxy S4’ün koyu mavi renk seçeneğinin geleceğini bildirmiştik. (Galaxy S4 İçin Koyu Mavi Renk Seçeneği Geliyor!)

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi de Galaxy S4 için soya ve toza dayanıklı yeni bir versiyon geliyor. Bluetooth onayında adı ortaya çıkan yeni Galaxy S4 versiyonun adı Activ olacak.Samsung tarafından Haziran ayının ortalarından tanıtılması beklenen Galaxy S4 Activ‘in özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

Sony’nin su geçirmeyen ve toza dayanıklı Xperia modellerinden sonra Samsung’da olaya el attı. Galaxy S4’ün özellik bakımında bir alt modeli sayılabilecek Galaxy S4 Activ‘in su geçirmez ve toza dayanıklı oluşu ön plana çıkıyor.Galaxy S4 Activ‘in kon numarası ise GT-I9295.

Samsung Galaxy S4 Activ

Tasarım olarak Galaxy S4 ile aynı olacağı söylenen telefonun özellik bakımından ise Galaxy S4 Mini’ye benzer özellikler ile geleceği belirtiliyor. Bunun yanı sıra Galaxy S4 Activ‘in Full HD ekran ile gelmeme ihtimali de bulunuyor.Bu modelin ilginç ve farklı renk seçenekleri ile geleceği de belirtiliyor.

Telefonun ilk çıkış modelinin rengi ise metalik turuncu olacak. Galaxy S4 Activ‘in teknik özellikleri ortaya çıkınca sizlerle paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Su Geçirmez ve Toza Dayanıklı Galaxy S4 Activ İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.