Su Terazisi Pro+

Son Sürüm

Su Terazisi Pro+ uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınız ile yüzeylerin düzlük oranını ve yatay-dikey açı miktarlarını kolaylıkla belirleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 4.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 605
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Düzlük ve Açı Ölçme Uygulaması

Evinizde, iş yerinizde ya da bulunduğunuz herhangi bir alanda bir eşya yerleştireceğinizde ya da tablolarınızı asacağınızda, çoğunlukla su terazisine ihtiyaç duyar fakat çevrenizde bulamazsınız. Genellikle tesisatçılar tarafından sıklıkla kullanılan su terazisi şimdide İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’larda üzerinde Su Terazisi Pro+ uygulaması ile kullanılıyor. Carlos Hernandez tarafından geliştirilen Spirit Level + uygulaması ile tüm zeminlerde eğim ölçümleri yapabileceksiniz.

Basit ve Kullanıcı Odaklı

Spirit Level + ya da Su Terazisi ismi ile tanıtılan bu uygulama son derece sade ve açık bir menüye sahiptir. Tamamen kullanıcı odaklı geliştirilen uygulama sahip olduğu Türkçe dil desteği sayesinde, hiç zorluk yaşamanıza izin vermiyor.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda evinizi dekore ederken, eşyaları yerleştirirken ya da tablolarınızı asarken güvenle eğim ölçümü yapabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Uygulama menülerine girdiğinizde arkaplan rengi, kalibrasyon modu, ses, geliştirilmiş saptama ve otomatik kilitleme gibi pek çok fonksiyon sizi karşılayacak. Üstelik tüm bu özellikler son derece küçük bir ücret ile bizlere sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Su Terazisi Pro+ İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.