Subway Surfers Nasıl Oynanır? En İyi İpuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Tren İstasyonundan Kaçış

Koşu oyunları arasında en popülerlerden birisi olan Subway Surfers oyununu oynayan oyuncu kitlesi çok büyük. Bizde bu oyuncu kitlesi için Subway Surfers’ın nasıl oynandığını ve Subway Surfers ipuçlarını sıralıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Subway Surfers tüyoları ile oyunu daha iyi oynayabileceksiniz, görevleri yapabileceksiniz, yükseltmeler yapabileceksiniz ve yeni kostüm kilitlerini açabileceksiniz.

Subway Surfers Görevleri

Oyunda bulunan en temel görevler “The Daily Challenges” ve “Weekly Hunt” görevlerindir. Daha fazla altın kazanmanızı sağlayan bu görevlerde bazı harfleri ve maddeleri topluyorsunuz.

Günlük olarak yapılan bu görevleri 5 gün üst üste tamamlamanız halinde ise Super Mystery Box adında bir kutu hediye veriliyor. Bu kutuda altın ve yeni kostümler bulunuyor.

Subway Surfers görevler

Oyunda farklı görevlerde bulunuyor. Bu görevler arasında 20 kere zıplamak, 2 defa güçlendirici kullanmak ve 1 koşuda 200 altın toplamak gibi görevler yer alıyor. Bu görevleri yerine getirmeniz halinde bir üst seviye ile skorunu çarpılacak ve daha yüksek skorlar elde edeceksiniz.

Takım Yükseltmeleri

Oyundaki bir diğer önemli şey de takım yükseltmeleridir. Jetpackaltın toplayıcı mıknatıssüper zıplama ayakkabıları ve e 2X Multiplier isimli takım yükseltmeleri sizi oyunda en iddialı oyuncu konumuna getirebiliyor.

Subway Surfers  yükseltmeler

Subway Surfers’da elde ettiğiniz altınları nasıl kullanacağınızı da söyleyelim. Bu altınlar ile sırasıyla altın toplayıcı mıknatıs (Coin Magnet), Jetpack, 2X Multiplier ve Super Sneakers yükseltmelerini yapmanız gerekiyor. Bu şekilde yeni kostümler için daha kolay altın toplarsınız.

Subway Surfers’da Altın Kazanma Yöntemleri

Daha fazla altın kazanmak istiyorsanız sponsorlu videolara yönelebilirsiniz. 900 altın kazanmak istiyorsanız alışveriş (Shop) bölümünde yer alan altın kazan (Earn Coins) seçeneğine tıkladığınız vakit çıkan altın kazanma seçenekleri arasından FacebookTwitter ve YouTube hesaplarına abone olmanız yeterli olacaktır. 900 altını böylece cebe indireceksiniz.

5000 bonus altın kazanmak istiyorsanız oyunu Facebook hesabınız ile entegre etmeniz yeterli olacaktır.

Subway Surfers altın kazanma

Altın kazanmanın bir diğer yolu da sponsorlu videoları izlemektir. Her gün 300’den fazla altın kazanmak istiyorsanız sponsorlu videoları izlemeniz yeterli. Burada dikkat etmeniz gereken şey videoları sonuna kadar izlemektir. Eğer videoları sonuna kadar izlemezseniz altın kazanamazsınız.

Süpriz Gizemli Kutular

Oyunda size süpriz şeyler kazandıracak gizemli kutularda bulunuyor. Özellikle mor renkte olan bu gizemli kutuları açtığınızda kutu içinden farklı güçlendirmeler, altınlar ve karakterlerin kilitlerini açmanıza yarayan farklı hediyeler bulunuyor. Bu kutular tamamen sizin şansınıza göre bir şeyler sunuyor.

Subway Surfers oyununu ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanın.

Subway Surfers - Windows Phone
Windows Phone İçin Sonsuz Koşu Oyunu
Subway Surfers - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Tren İstasyonundan Kaçış Oyunu
Subway Surfers - Android
Android İçin Tren İstasyonundan Kaçış Oyunu

 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Subway Surfers Nasıl Oynanır? En İyi İpuçları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.