Sumotori Dreams

Son Sürüm

Sumotori Dreams oyunu ile Android akıllı cihazlarınızda sumo güreşi yaparak rakibinizi alt edin. Blok tarzı bir yarış oyunu olan Sumotori Dreams oldukça ilgi çekici.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 20 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 234
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Blok Sumo Güreşi Oyunu

2.5/5, Toplam: 2 kişi

Gravitysensation tarafından geliştirilen Android tablet ve akıllı telefonlara sunulan Sumotori Dreams, Minecraft türünde oyunlardan hoşlanan kişilerin mutlaka göz atması gereken bir oyundur. Oyun içerisinde iki ayrı renge sahip blok karakterleri kullanarak güreşlere katılabilir eğlenirken aynı zamanda becerilerinizi gösterebilirsiniz. Oyun, basit grafiklere sahip gibi görünse de zorluk açısından oldukça etkileyici diyebiliriz.

Çoklu Harita Desteği  – Özgür Alan

Sumotori Dreams oyununu bu denli çekici yapan özelliklerden ilki, sıralı haritalar üzerine kurulu bir oyun gibi görünse de harita içerisinde dilediğiniz gibi hareket etme imkanı tanımasıdır. Örneğin, bir ring – harita da güreşirken isterseniz duvarları kırabilir, alanınızı genişletebilirsiniz.

Oyuna girdiğinizde güreş sırasında ayakta kalan son kişinin siz olması gerekiyor. Oyunda düşen kişi maçı kaybederken rematch tuşuna basmamanız durumunda kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Oyunda solo güreşler dışında aynı anda üç güreşçinin yer aldığı müsabakalarda bulunuyor. Sizde bu tür güreş – blok oyunlarından hoşlanıyorsanız mutlaka Sumotori Dreams oyununa göz atmalısınız.

Sumotori Dreams Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sumotori Dreams İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.