Sunrise Calendar

Son Sürüm

iOS cihazlarınızda her türlü işinizi size hatırlatacak bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 21.9 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 155
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ajanda ve Takvim Uygulaması

Sunrise Calendar uygulaması iOS işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş ücretsiz bir takvim ve ajanda uygulamasıdır. Basit, kullanımı kolay ve kaliteli bir uygulama olan bu uygulamada ihtiyaç duyduğunuz bütün araçlar gözünüzün önünde. Uygulama hem iOS cihazınızın takvim uygulaması ile hemde Facebook ve Google takvim uygulamaları ile uyumlu çalışmaktadır.

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde her türlü notunuzu, randevu ve toplantı zamanlarınızı, özel günlerinizi ekleyebilirsiniz. Böylece hiçbir şeyi unutmazsınız. İster günlük ister haftalık isterseniz aylık olarak uygulamayı görüntüleyebilirsiniz. İnternetiniz olduğu sürece senkronizasyon işleminizi de sorunsuzca yapmakta.

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulamanın widget özelliği de var. Böylece sürekli olarak uygulamaya girmenize gerek kalmaz. Sık sık hatırlatmalarınıza bakabilirsiniz. Ayrıca uygulama eklemiş olduğunuz etkinliklerinizin yerlerini Google Haritalar üzerinde göstermektedir. Bu durumda büyük bir avantaj. Bu uygulama iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizin yanı sıra bilgisayarınız için program ve Google Chrome internet tarayıcı için eklentisi de bulunmakta.

Sunrise Calendar Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sunrise Calendar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.