Super Screen Recorder

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.96 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 52
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Görüntüsünü Resim ve Video Olarak Yakalama Programı

Super Screen Recorder programı, adından da anlaşılacağı gibi masaüstü ekran görüntüsünü kaydedebileceğiniz kullanışlı bir program. Programın ekran yakalama özelliği dışında video kaydetme özelliği de var. Super Screen Recorder programı ile video kaydetmek istediğiniz de bunu iki türlü yapabiliyorsunuz. Birisi tam ekran olarak video kaydetme diğeri ise belli bir alanı video olarak kaydetme. Videolara imza ekleme özelliği de mevcut.

Yani ekranın itediğimiz yerine logo tarzı yazı ekleyebiliriz. Kaydettiğiniz videolar Full HD kalitesidedir. Videolarımızı Facebook, Twitter ve YouTube da paylaşabiliyoruz. Bu videoların kalitesini 360 piksel, 480 piksel, 720 piksel ve 1080 piksel kalitesinde yapabilirsiniz. Eğer isterseniz videolarınıza mikrofon ile ses kaydıda yapma imkanınız var.

Kayıt işleminde tek bir tuş ile kayda devam edebilir ve tek bir tuş ile kayda ara verebiliriniz. Yani “F9” tuşu ile kayıt işlemine başlayın (Start Recording), “F10” tuşu ile kayıt işlemine ara verin (Pause Recording) yada “F11” tuşu ile kayıt işlemini bitirin (Stop Recording).

“Super Screen Recorder” Video

“Super Screen Recorder” Ekran Görüntüleri

Super Screen Recorder

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Super Screen Recorder İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.