Superbeam

Son Sürüm

Android cihazınız ile diğer mobil cihazlar ve bilgisayar arasında kolay ve hızlı bir şekilde büyük boyutlu dosyalarınız paylaşabileceğiniz popüler bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.1 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 175
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Büyük Boyutlu Dosya Paylaşma Uygulaması

Superbeam uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir dosya paylaşma uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama, Wifi üzerinden çalışmakta. Uygulama, paylaşım için bir QR kodu oluşturmakta ve dosyalar bu kod üzerinden güvenli bir şekilde paylaşılmakta. Ayrıca isteyenler QR kodu yerine NFC üzerinden de bağlantı kurabilirler. Uygulamanın ücretsiz versiyonu Android cihazınız ile diğer mobil cihazlar arasında paylaşım yapmanıza imkan tanıyor. Eğer PRO versiyonunu satın alırsanız Android cihazınız ile bilgisayarınız arasında da dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca PRO versiyonu düşük bir ücretle satılmakta.

Eğer paylaşmak istediğiniz dosyalarını boyutları fazla ise bu uygulama tam size göre.  Android cihazınızdaki resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi verilerinizin boyutlarını dert etmeden kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Dosya paylaşma uygulamaları arasında en iyilerden olan bu uygulama 10 milyondan fazla indirilme ile takdir edilmeyi hak ediyor. Dosyalarınızı sıkıştırarak paylaşabilir, paylaşma geçmişinize sonradan bakabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın farklı renklerdeki temaları da oldukça hoş.

Superbeam Video

Sponsorlu Bağlantılar

Superbeam Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Superbeam İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.