Superbeam

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletiniz ile diğer mobil cihazlar ve bilgisayar arasında kolay ve hızlı bir şekilde büyük boyutlu dosyalarınız paylaşabileceğiniz popüler bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 349
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Dosya Paylaşım Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Superbeam uygulaması ücretsiz bir dosya paylaşma uygulamasıdır. Wifi üzerinden çalışan bu uygulama, paylaşım için bir QR kodu oluşturmakta ve dosyalar bu kod üzerinden güvenli bir şekilde paylaşılmakta. Ayrıca isteyenler QR kodu yerine NFC üzerinden de bağlantı kurabilirler.

Bu uygulamanın ücretsiz versiyonu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletiniz ile diğer mobil cihazlar arasında paylaşım yapmanıza imkan tanıyor. Eğer PRO versiyonunu satın alırsanız iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletiniz ile bilgisayarınız arasında da dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca PRO versiyonu düşük bir ücretle satılmakta.

Eğer iOS cihazınızdaki paylaşmak istediğiniz dosyalarınızın boyutları fazla ise bu uygulama tam size göre. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi verilerinizin boyutlarını dert etmeden kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

iOs cihazınıza yükleyeceğiniz bu uygulama, dosya paylaşma uygulamaları arasında en iyilerden olan bu uygulama 10 milyondan fazla indirilme ile takdir edilmeyi hak ediyor. Dosyalarınızı sıkıştırarak paylaşabilir, paylaşma geçmişinize sonradan bakabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın farklı renklerdeki temaları da oldukça hoş.

Superbeam Video

Sponsorlu Bağlantılar

Superbeam Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Superbeam İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.