Swamp Attack

Son Sürüm

Swamp Attack oyunu en iyi savunma- aksiyon türü oyunlarından birisidir. Külübenize saldıran hayvanlara karşı evinizi korumaya çalışıyorsunuz. Hayatta kalın ve evinizi koruyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 72.6 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 94
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Savunma Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Age of serisi ile başlayan ve sonrasında piyasaya sürülen oyunlarla farklı bir kulvar haline gelen strateji oyunları yalnızca masaüstü sürümleriyle değil aynı zamanda mobil sürümleriyle de büyük beğeni topluyor.

Masaüstü sürümlere oranla mobil oyunların, istenildiği anda oynanabilmesi ve online bir ortamda çoklu oyuncu desteğine sahip olması, daha fazla ilgi çekiyor. Bu kulvarda geliştirilen savunma oyunlarından birisi olan Swamp Attack, saldırı altında olan evimizi koruduğumuz farklı bir oyundur.

Saldırılara Karşı Strateji Geliştirin

Oyuna ilk göz attığımızda bir bataklık kenarında kurulu olan evimizi görüyoruz. Bu eve sürekli saldıran ve saldırı altında yağmalayan zombilere karşı sahip olduğumuz nesneler ile bir koruma çemberi oluşturmamız gerekiyor.

Zombilerin işgali altında evinizi koruyabilmek için hem nişancılık yeteneğinizi geliştirmeli hem de doğru stratejiler belirlemelisiniz. Bu çapta ücretsiz bir oyun için oldukça iyi grafiklere sahip olan Swamp Attack’ın son derece keyifli bir oyun olduğunu söylemeliyiz. Sizde hem eğlenip hem de yeteneklerinizi sınamak istiyorsanız Swamp Attack’a göz atmalısınız.

Swamp Attack Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Swamp Attack İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.