Swap The Box – iOS

iOS cihazlarınızda eğlenerek oynayabileceğiniz güzel bir bulmaca ve zeka oyunu arıyorsanız Swap The Box oyununu mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.8 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 20
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Bulmaca ve Zeka Oyunu

Swap The Box oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir bulmaca ve zeka oyunudur. Oyun adından da anlaşılacağı gibi aynı kutuları yan yana getirerek yok etmeye dayalı. Yani iOS cihazlarınızda en az 3 adet aynı kutuyu yan yana getirmelisiniz. Yalnız bazı seviyelerde 4 veya 5 adet aynı kutu oluyor. Böyle kutuları yok etmek için hepsini aynı anda yok etmelisiniz. Çünkü 3 tanesini yok ederseniz geriye 1 veya 2 tane kalacak. 1 yada yanyana gelen 2 kutu yok olmaz.

iOS cihazlarınızda kutuları yok ederken yapacağınız hamleleri çok iyi hesaplamanız gerekiyor. Çünkü hamle sayısı sınırlı. Zaten oyunun temel amacı da bu. iOS cihazınızın ekranının en altında yapabileceğiniz hamle sayısı belirtilmekte. Eğer belirtilen hamle sayısı kadar yada daha az hamle yaparak seviyeyi tamamlarsanız geçtiğiniz seviye yeşil renk olarak gözükecektir. Ama bu oyun size iOS cihazlarınızda belirtilen hamle sayısından bir fazla hamle yapma imkanı vermekte. Eğer seviyeyi bu şekilde geçerseniz geçtiğiniz seviyenin rengi sarı olacaktır. Zaten böyle olduğunda oyun size tekrar oynayıp oynamayacağınızı soruyor. Ama belirtilen hamle sayısından 2 fazla hamle yaparsanız oyun bitiyor ve yeniden başlasın mı diye soruyor.

iOS cihazlarınızdaki bu oyunda 5 kategori bulunmakta. Her bir kategori de ise 24 seviye mevcut. Ama oyun kendini güncellemekte. İlk seviyelerde öğrenmeniz için basit bulmacalar verilmekte ve nasıl oynayacağınız resimlerle anlatılmakta. Eğer isterseniz iOS cihazlarınızda oyunun sesini tamamen kapatabilirsiniz. Öğrenmesi kolay ama usta olmak için zekanızı kullanmanız gerekiyor.

“Swap The Box” Ekran Görüntüleri

“Swap The Box” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Swap The Box – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.