Talking Pierre

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda konuşan papağanla hem eğleneceğiniz hemde gitar çalacağınız komik ve eğlenceli bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 27 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 39
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Konuşan Papağan Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Talking Pierre oyunu konuşan kedi oyunu ile bildiğimiz oyunun dış hatları ile aynısı. İçeriğinde ise eğlenceli ve komik birçok şey var. En başta oyundaki sevimli papağanımız söylediğimiz her şeyi tekrar ediyor. Bunun dışında daha birçok mahareti var.

Windows Phone cihazınızda uygulamayı ilk açtığınız zaman karşınızda yeşil renkli sevimli papağan karşımıza çıkıyor ve sizi dinlemeye hazır bir şekilde bekliyor. Siz konuştuktan sonra sizin söylediklerinizi tekrar ediyor ama kendisi de bir şeyler ekliyor. Eğer Papağan güzel söyleyemezse Konuşan Kedi Tom devreye giriyor ve düzeltiyor. Diğer yandan eğer  papağanın karnına dokunursanız Konuşan Kedi Tom papağana vuruyor.

Oyunu açtığınızda Windows Phone cihazınızın ekranının altında bazı butonlar göreceksiniz. Bunları kullanarak papağana gitar çaldırabilir, papağana domates fırlatabilir, lavabonun önünde bulunan tabak çanakları fırlattırabiliyorsunuz, alafranga tuvaletin sifonunu çektirebilirsiniz.

Bir diğer eğlence ise papağana domates fırlatma. Siz domates fırlattığınızda papağan bunların hepsinden kaçıyor ve siz domates atmayı bıraktığınız zaman arkasını dönüp sizi kıskandırmak için poposunu sallıyor. Ama kaçamadığı zaman size çok kötü sinirleniyor. Ayrıca papağanın vücudunu okşadığınız zaman bu onun hoşuna gidiyor ve kendi kendine mırıldanıyor.

Konuşan Papağan Pierre (Talking Pierre) Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Talking Pierre İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.