Tango

Son Sürüm

BlackBerry cihazlarınızda ücretsiz olarak mesajlaşıp sesli ve görüntülü sohbetler yapabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 22 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 124
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Çoklu Sohbet ve Video Arama Uygulaması

BlackBerry işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Tango Messenger uygulaması ile yüksek kaliteli videolu aramalar yapabilirsiniz. Bununla birlikte BlackBerry cihazlarınız ile metin mesajlaşları yazabilir, fotoğraf ve video paylaşımları da yapabiliyorsunuz. Harika bir sosyal ağ uygulaması olan Tango Messenger ile BlackBerry cihazların yanı sıra masaüstü bilgisayarlar, Android, iOS ve Windows Phone cihazları ile de ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz.

BlackBerry cihazlarınızda kullanıcı adı ve parolaya ihtiyaç duymadan hesap oluşturabiliyor ve Tango Messenger kullanan arkadaşlarınızı uygulama otomatik olarak buluyor. Uygulamayı 3G, 4G ve Wi-Fi üzerinden kullanabilirsiniz.

Aramalar sırasında arkadaşlarınız ile Tango Messenger üzerinden oyunlarda oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza fotoğraf göndermeden önce bu fotoğrafları çeşitli efektlerle düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca BlackBerry cihazlarınız ile bütün resimlerinizi ve videolarınızı merkezi bir fotoğraf galerisinde bulunduruyorsunuz. Tango Messenger ile yapacağınız bütün görüntülü ve sesli aramalar ücretsizdir. Mesajları da ücretsiz olarak gönderebiliyorsunuz. Ayrıca uluslararası aramalar ve mesajlaşmalarda ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tango Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Tango İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.