Tank Battles – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 12 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 34
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Tank Savaşı Oyunu

Tank Battles oyunu, isminden de anlaşılacağı gibi bir tank savaşları oyunudur. Rakiplerine meydan okuyarak tankınla turnuvalara katılıp savaş yapacağın bir tank savaşçısısın. Adın McTankerson ve tankın ile dünyanın en iyisi olmak için mücadele edeceksin. Eğer rakiplerinin hepsini yenersen “Tank Kralı Tacı” senin olacak.

Sahip olduğun tankı kendine göre kişiselleştirebilirsin. Bu tank savaşı oyunu çok oyunculu yani multiplayer şeklinde oynanabiliyor. İster arkadaşların ile biraraya gelip hem oynayın hem eğlenin istersen hiç tanımadığın insanlarla heyecanlı savaşlara gir. Kullandığınız tanklar hem hızlı hemde kullanması kolay.

Tanklar için zırh, top, kamuflaj, palet gibi 90 binden fazla araç ve gereçle kişiselleştirebilirsin. Ayrıca mayın ve bomba gibi 22 adet ağır hasar veren teçhizatlar ile düşmanlarını zayıflat. Hem haftalık sıralama panosunda hemde tüm zamanların panosunda birinci ol ve tacu sen giy. Eğer multiplayer oynamak istemezseniz tek kişilik oyun bölümünde oynayabilirsiniz. Bu bölümde de yine heyecan en üst seviyede.

“Tank Battles” Video

“Tank Battles” Ekran Görüntüleri

Tank Battles-a1 Tank Battles-a2 Tank Battles-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Tank Battles – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.