Tapatalk Pro – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 53
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Forum Gezinme Uygulaması

Tapatalk Pro Uygulaması, akıllı telefonlarınızla yada tabletinizle forumlarda mesajlarınızı kontrol etmenizi, fotoğraf paylaşmanızı ve bunun gibi forum sayfalarında her türlü işlemleri rahatlıkla yapmanızı sağlayan ve ücretli olan bir uygulamadır.

Bu Tapatalk logo filigranı olmadan Tapatalk için sınırsız fotoğraf paylaşımı ve fotoğraf düzenleyici dahil Tapatalk’un tamamen yeni bir tablet için optimize edilmiş versiyonudur. Buversiyon aynı zamanda en son tam özellikleriyle telefonlarda da çalışır. Telefonlar için optimize edilmiş sürümünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sağlam çevrimiçi topluluklar keşfedin ve u ödüllü mobil uygulaması ile hareket halindeyken bile en sevdiğiniz forumlar da bağlı kalın. Tapatalk akıcı bir tablet deneyiminde 50 binden fazla internet toplulukları birleştiren tek mobil uygulama. Tek bir mobil uygulamasında bütün en sevdiğiniz forumlarda hızlı ve erişilebilir özellikleri mailleri okumanıza, fotoğrafları paylaşmanıza ve özel mesajları güncel tutmanıza izin verir. Tutkularınızı paylaştığınız sizin gibi arkadaş meraklıları ile eşleşebileceğiniz bir forum bulacaksınız.

“Tapatalk Pro” Video

“Tapatalk Pro” Ekran Görüntüleri

Tapatalk Pro-a1 Tapatalk Pro-a2 Tapatalk Pro-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Tapatalk Pro – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.