Tarif Dükkanı

Son Sürüm

Tarif Dükkanı uygulaması size kendi kafe yada restoranınızı açık yemek tarifleri vermenizi sağlıyor. Kendi tariflerinizi dükkanınızda sergiliyor ve yemeklerinizi satışa sunabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 13.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 26
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Yemek Tarifi ve Satışı Uygulaması

SolidICT tarafından İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcıları için geliştirilen uygulamalardan birisi olan Tarif Dükkanı ücretsiz olarak içeriğine ulaşabileceğiniz ve bu aygıtlar üzerine kullanabileceğiniz mobil uygulamalardan birisidir.

Bu kategoride App Store üzerinde yer alan diğer uygulamalarla birlikte önemli bir çıkış yakalayan Tarif Dükkanı, içerdiği onlarca yemek tarifi arasında sizlere lezzetli seçeneklere ulaşma imkanı tanıyor.

Tarifleri Takip Edin ve Yenilerini Ekleyin

Genellikle diğer tarif uygulamalarında yalnızca uygulama sahibi tarafından yayınlanan yemek tariflerine ulaşılırken Tarif Dükkanı İOS uygulamasında dilerseniz sizde tariflerinizi girebilir ve uygulama üzerinde diğer kullanıcıların takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir anlamda yemek tarifleri üzerine sosyal bir ortam sunan Tarif Dükkanı, kullanıcıların uygulama içi geçerli olan altınlarla yeni tarifleri açmasını ve kendi tariflerini satmasını sağlıyor. Her ne kadar parasal bir değeri olmasa da farklı bir etkinlik sunulması nedeniyle Tarif Dükkanının iyi bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Sizde kendi tariflerinizi tanıtmak ve yeni tariflere ulaşmak istiyorsanız Tarif Dükkanı İOS uygulamasına göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Tarif Dükkanı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.