TeamSpeak 3

Son Sürüm

TeamSpeak 3 uygulaması özellikle oyun oynayan kullanıcılar tarafında tercih edilen toplu sesli konuşma uygulamasıdır. Oyun içinde diğer oyuncularla sohbet etmenizi de sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 4.2 ve üstü
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 10.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 4.372
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Toplu Sesli Konuşma Uygulaması

4/5, Toplam: 4 kişi

Genellikle online oyun oynayan kişiler, oyun içi mesajlaşma dışında anlık olarak sohbet edebilecekleri bir yazılım ya da uygulama kullanmak ister. Uzun bir süredir masaüstü sürümü ile Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından  tercih edilen TeamSpeak 3, Mac ve Android’den sonra şimdi de iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lerde kullanılmaya başlandı.

Toplu Sohbet ve İletişim Kanalı

TeamSpeak 3 uygulamasını kullanmaya başladığınızda oyun içerisinde sohbet ederek daha kombine ve etkili oyun oynayabilirsiniz. Ücretli olarak sunulan bir uygulama olmasına karşın hem sağladığı hizmet hem de kullanıcı dostu arayüzü ile TeamSpeak 3 son derece faydalı araçlardan birisidir.

Uygulamayı indirip kurduğunuzda dilerseniz var olan sohbet odalarına dahil olabilir dilerseniz kendi oluşturacağınız sohbet odasına arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sohbet odasına şifre atayarak yalnızca istediğiniz kullanıcıların giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Sizde sık, sık oyun oynuyor ve toplu olarak diğer oyuncular ile iletişim kurmak istiyorsanız TeamSpeak 3 uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TeamSpeak 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.