TeamViewer

12.0.83369

Uzaktaki bir bilgisayara sanki yanındaymışsınız gibi bağlanabileceğiniz bir uzak bağlantı kurma programı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7, Vis
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 14.8 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 399
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bilgisayarlar Arası Uzaktan Bağlantı Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

TeamViewer programı, uzaktan bilgisayar bağlantısı işlemleri ile uğraşan hemen hemen herkesin bildiği ve kullandığı bir programdır. TeamViewer programı ile bilgisayarınız ile uzaktaki başka bir bilgisayara bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız bilgisayar sanki önünüzdeymiş gibi her türlü işlemi yapabiliyorsunuz. TeamViewer programı genellikle uzaktan destek vermek için kullanılıyor.

Örneğin bir program hakkında bilmediğiniz bir durumu, yetkili kişi ile telefonda bazen anlatamıyorsunuz yada yetkili kişinin telefonla yardım edeceği bir durum değil. Hemen TeamViewer programı ile bilgisayarınıza bağlanıp gerekli işlemleri yapıyor. Böylece o kadar konuşmaya, dil dökmeye gerek kalmıyor. Diğer bir örnek verecek olursak diyelim ki siz bir oyun satın aldınız ama kuramıyorsunuz. Kuran bir arkadaşınız varsa hemen o arkadaşınız TeamViewer programı ile bilgisayarınıza bağlanıp sizin yerinize oyunu kuruyor.

Gördüğünüz gibi hiçbir şekilde bir yerler gitmeye yada birilerini bulunduğunuz yere getirtmeye gerek yok. Olduğunuz yerden işlerinizi hallediyorsunuz. Bağlantı yapmadan önce her iki bilgisayarda da TeamViewer programının yüklü olması gerekiyor. Her iki bilgisayarda TeamViewer programını kurup açtıktan sonra her bilgisayar için belirlenen bir ID numarası olcaktır. Birde TeamViewer programını her açtığınızda farklı şifreler çıkmaktadır.

O yüzden TeamViewer programı ile uzaktan bağlantı yapmak için bağlanmasını istediğiniz kişiye ID numaranızı ve şifrenizi vermeniz gerekiyor. Ardından bağlantı kurulmuş oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TeamViewer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.