TeamViewer

12.0.80984

Mac kullanıcılar için ücretsiz sunulan TeamViewer programı, uzaktan bilgisayar yönetme uygulamasıdır. TeamViewer ile bir başka bilgisayara bağlanabilir ve bilgisayarı kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.8.5 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 33.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 143
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Uzak Masaüstü Erişim Programı

Windows ve Linux gibi platformlardan sonra Mac için kullanıcılara sunulan TeamViewer, ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip olması nedeniyle büyük ilgi topluyor. Mac OS X 10.4 ve üzeri tüm sürümler ile uyumlu çalışan program uzaktan yönetim konusunda liderliği elinde bulunduruyor. Program ile Mac dahil diğer tüm platformlara uzaktan erişim sağlayabilir, bilgisayarları saniyeler içerisinde kontrol edebilirsiniz.

Gelişmiş Uzaktan Erişim Programı

TeamViewer, kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi olması yanında aynı zamanda sağladığı güvenlik protokolleri ve şifreleme ile kullanıcıların verilerini koruyor. Firewall NAT Proxy’e müdahalede bulunmadan çalışabilen program, uygulamanın yüklü olduğu tüm aygıtlara ulaşmanızı sağlıyor.

TeamViewer, ile diğer bilgisayarları uzaktan yönetebilir, dosya transferi yapabilir ya da ihtiyaç duyacağınız tüm ayarları yapılandırabilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz uygulama üzerinde, diğer uygulamadan alınan ID ve Şifreyi ilgili alanlara girdikten sonra birkaç saniye içerisinde bağlantıyı sağlayabilirsiniz. Üstelik program üzerinde sunulan Chat özelliği ile çevrimiçi olarak işlem yaptığınız tüm kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TeamViewer programının nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TeamViewer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.