TeamViewer Remote Control

Son Sürüm

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızdan TeamViewer Remote Control uygulaması ile hem bilgisayarları hemde mobil cihazları kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 30.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 113
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Uzaktan Kontrol Uygulaması

Bugün Windows, Mac ve Linux gibi platformlarda sorunsuz bir şekilde kullanılan TeamViewer programını yalnızca bilgisayarlarınızda değil mobil cihazlarınız üzerinde de kullanabilirsiniz. iPhone ve iPad için tasarlanan bu uygulama, bilgisayarları uzaktan kontrol etmenizi, müşterilerinize ya da iş arkadaşlarınıza farklı bölgelerden destek sağlamanızı ve kendi başına çalışan bilgisayarları uzaktan yönetmenizi sağlayacaktır.

iOS Cihazlar İle Uzaktan Bağlantı

Masaüstü platformundan sonra mobil cihazlar için yeniden optimize edilen TeamViewer, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad gibi cihazlarınızı, bilgisayarları yönetmek amacıyla kullanabilmenizi sağlıyor. TeamViewer Remote Control yüklü aygıt ile diğer tüm aygıtları kontrol edebilir, bilgisayarlarınıza uzaktan erişim sağlayarak, yerinizden kıpırdamadan tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Çoklu dil desteğine sahip olan TeamViewer Remote Control, basit ve sade arayüzü yanında tamamen amaca yönelik özellikleri ile dikkat çekiyor. Üstelik ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, benzerlerine oranla çok daha fonksiyonel özelliklere sahiptir. Sizde bilgisayarlarınızı ve diğer aygıtları uzaktan kontrol etmek ve yönetmek istiyorsanız mutlaka TeamViewer Remote Control uygulamasını yüklemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer Remote Control Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TeamViewer Remote Control İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.