TeamViewer Remote Control

Son Sürüm

TeamViewer Remote Control (Preview) uygulaması ile BlackBerry cihazlarınızdan bilgisayarlarınızı uzaktan yönetebilir yada bilgisayardan mobil cihazınıza bağlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Blackberry
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 51
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry için Uzaktan Kontrol Uygulaması

TeamViewer Remote Control (Preview) uygulaması ile Windows, Mac ve Linux gibi platformlardan sonra mobil cihazlarda da kullanılmaya başlanan TeamViewer, yüklü olan aygıtların uzaktan kontrol edilmesini, yönetilmesini ve dosya transferi gibi işlemlerin yapılabilmesini sağlamaktadır. Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulama, diğer platformlarda olduğu gibi Blackberry üzerinde de son derece sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

BlackBerry İle Uzaktan Bağlantı

Blackberry kullanıcılarına özel olarak yeniden düzenlenen uygulama, telefonunuz ile bilgisayarlarınızı ya da uygulamanın yüklü olduğu diğer mobil cihazları kontrol etmenizi sağlamaktadır. Bilgisayar sürümünde olduğu gibi bir ID ve Şifre üzerinden işlem yapabilmenizi sağlayan uygulama, son derece gelişmiş özelliklere sahiptir.

TeamViewer Remote Control ile herhangi bir bilgisayarı uzaktan yönetebilir, uygulamanın yüklü olduğu diğer aygıtlara bağlanabilir, dosya transferi yapabilir ya da oturduğunuz yerden tüm kurumsal işlemlerinizi halledebilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile sunulan program Blackberry üzerinde de büyük beğeni topluyor. Sizde aygıtınız için uzaktan erişim programı arıyorsanız mutlaka TeamViewer Remote Control’e göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer Remote Control Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TeamViewer Remote Control İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.