TeamViewer Touch

Son Sürüm

Windows 8 için geliştirilen TeamViewer Touch ile Windows bilgisayar ve tabletlerinizi uzaktan kontrol edebilir ve başka cihazlara bağlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 7.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 89
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Uzaktan Erişim Programı

Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayar ve tabletlerde kullanabileceğiniz TeamViewer Touch, bilgisayar ya da tablet üzerinden diğer aygıtı saniyeler içerisinde kontrol etmenizi sağlamaktadır. Doğrudan Windows Mağazası üzerinden yükleyebileceğiniz bu program ile istediğiniz tüm aygıtlara uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve son derece gelişmiş arayüze sahip olan TeamViewer, uzaktan erişim amacıyla kullanılan en işlevsel programdır.

Tablet ve Bilgisayarlarınızı Kontrol Edin

TeamViewer Touch, Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiştir. Program ile dilediğiniz bilgisayarı saniyeler içerisinde kontrol edebilir, uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Daha geniş hizmet alabilmek için masaüstü uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Fakat Windows işletim sistemli tabletiniz üzerinden de bu işlemi yapabilirsiniz.

Genel özellikleri incelendiğinde TeamViewer ile Windows, Mac ya da Linux işletim sistemli bilgisayarları kontrol edebilir, yüksek güvenlik standartlarından faydalanarak, aygıtlarınızı koruyabilir, çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ile iletişim kurabilirsiniz. Üstelik bilgisayarınızı uzaktan kontrol ederek sunucu yönetim gibi işlemler yanında dosya transferleri de yapabilmektesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer Touch Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TeamViewer Touch İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.