TED – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad, iPod t
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 21,3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 25
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch için Konferans İzleme Uygulaması

Bütün dünyaya ücretszi bir şekilde marka olmuş, en kariyerli insanlar tarafından yapılan konuşmaları içeren uygulama. iPhone, iPad ve iPod touch için resmi TED uygulaması eğitim radikalleri, teknoloji dahileri, önde gelen tıp ve iş adamları ve müzik efsaneleri gibi dünyanın en büyüleyici insanlarının konuşmalarını sunar.

Resmi TED uygulamasında 1.400’den fazla TED konuşma videoları bulabilirsiniz. Ayrıca her hafta bu videolara yenileri eklenmektedir. TED uygulaması şimdi iPhone ve iPad cihazınızın her ikisinde de. Her zaman online olmanız bile kütüphane her daim parmaklarınızın ucunda. Yeni video oynatıcı ile doğrudan cihazınıza 90 fazla dilde altyazı ile TEDTalks videoları izleyin veya ev eğlence sisteminizde onları izlemek için AirPlay kullanın.

Cihazınız için videoları tam indirin ve çevrimdışı olduğunuzda onları izleyin. Kültür seviyenizi inanılmaz derecede artıracak bu dünyanın önde gelen insanlarının konuşmaları ile dünya gündemini de takip etme şansınız olacak. Dinlediğiniz konuşmacının dili ne olursa olsun geniş çaplı altyazı seçeneği ile her konuşmacıyı izleyebileceksiniz.

Uygulama Yorumları

Uygulama hakkında yapılan yorumların hepsi çok iyi olduğu fikrinde birleşmiş durumda.

“TED” Ekran Görüntüleri

TED-i3 TED-i1 TED-i2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TED – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.