Telefon ve Tablet İçin En İyi Mafya ve Gangster Oyunları

Başta Android ve iOS olmak üzere akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz en iyi mafya ve gangster oyunlarını sizler için bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil İçin En İyi Mafya Oyunları

Bilindiği gibi bu hafta Mafia 3 oyunu satışa çıkıyor. Yılın en çok beklenen oyunlarından olan bu oyun satışa çıkmadan önce Android ve iOS platformları için de oyunu geliştirdi ve şu anda ön kayıt alıyor. Kısa zamanda da indirilmeye sunulacak. Tahmin edeceğiniz gibi mafya oyunlarında aksiyon hiç bitmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hal böyle olunca bizler de acaba başta Android ve iOS platformu olmak üzere en iyi mafya oyunları sizler için bir araya getirmek istedik. Eğer gözümüzden kaçan oyunlar olursa lütfen yorum bölümünden bizimle paylaşın.

En İyi Mafya ve Gangster Oyunları

telefon-ve-tablet-icin-en-iyi-mafya-ve-gangster-oyunlari

Grand Theft Auto (GTA) Serisi

Grand Theft Auto yada kısaca GTA olarak ün yapmış bu serinin mobil için çıkmış hemen hemen bütün oyunları oynanmaya değer. Her çıktığında oyun sektöründe 1 numara olan bu oyunda hem görevleri yerine getirin hemde istediğiniz gibi davranın.

GTA Oyunlarını İndir

Mafia 3

PC ve oyun konsolları için çıkan oyunun mobil içinde çıkacağı daha önce belirtilmişti açıklanmıştı. İlk olarak ön kayıda açılan oyunda öncelikle kendi çetenizi kuruyor ve adamlarınıza bir takım görevler veriyorsunuz. Amacınız ise New Bordeux şehrini kontrol altına almak. Düşmanlarınız ise diğer mafya örgütleri.

Mafia III: Rivals - Android
Android İçin Mafya 3 Oyunu
Mafia III: Rivals - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Mafya 3 Oyunu

The Man from U.N.C.L.E.: Mission Berlin

The Man from U.N.C.L.E.: Mission Berlin yada kısaca Mission: Berlin oyunu Mafia 3 oyununa benzer ve kalite olarak da mobil için gerisinde kalmayan bir oyun. Oyunun ücretsiz olması ve boyutunun da küçük olması tercih sebepleri olabilir. Üstelik 3 boyutlu inanılmaz grafikler oyun kalitesini önemli ölçüde artırmakta. Amacınız ise size verilen görevleri büyük bir gizlilikle yapmak.

Mission: Berlin - Android
Android İçin Mafya oyunu
Mission: Berlin - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Mafya Oyunu

Vegas Gangsteri (Gangstar Vegas)

Vegas Gangsteri yada orjinal ismi ile Gangstar Vegas oyunu Gameloft tarafında geliştirilen bir oyun. GTA tarzı olan bu oyun gerek kalitesi gerekse verdiği keyif ile GTA’yı yakalayamasa da mobil cihazlarınızda GTA oyununu aratmayacak kalitede. Açık dünyada istediğiniz heşeyi yapabileceğiniz bu oyunun hem Türkçe olması hemde ücretsiz olması GTA oyununa tercih edilme sebebi olabilir.

Vegas Gangsteri - Android
Android İçin Gangster ve Mafya Oyunu
Vegas Gangsteri - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch için Gangster Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Telefon ve Tablet İçin En İyi Mafya ve Gangster Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.