Telegram Messenger

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde anlık mesajlaşma ve sohbet uygulaması olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 36.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 161
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Sohbet, Mesajlaşma ve Dosya Paylaşma Uygulaması

Telegram Messenger uygulaması, iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde mesajlaşabileceğiniz bir uygulamadır. En büyük özelliği ise hızlı ve basit olması. iOS cihazlarınız ile bu uygulama sayesinde 200 kullanıcıya kadar grup sohbetleri yapabilir, aranızda dosya, resim, fotoğraf, video gibi veri paylaşabilir, yaptığınız sohbetlere şifre koyabilir, isterseniz mesajlarınızı otomatik olarak silebilirsiniz.

Normalde yaptığınız bütün sohbetler buluta kaydedilir. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletleriniz ile 1 GB’a kadar olan videolarınızı rahatlıkla paylaşabilirsiniz. iOS için popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.

Modern ve basit bir tasarıma sahip bu uygulama sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizden bütün tanıdıklarınız ile ücretsiz ve güvenli bir şekilde sohbet edebilirsiniz. iOS cihazınızda kullanacağınız bu uygulama hem ücretsiz hemde hiçbir reklam bulunmamaktadır. Uygulamanın Türkçe dil desteği maalesef yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Telegram Messenger Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Telegram Messenger İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.