Temple Run Cheats and Hints – Symbian

Temple Run hayranları için geliştirilmiş bu uygulama, Symbian cihazlarında Temple Run oyununu oynayıpta zorlanan, geçemeyen veya daha çok puan toplayıp zirveye çıkmak isteyenler için geliştirilmiş bir oyun klavuzu uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 0.57 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 36
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Nokia İçin Temple Run Oyunu Hile ve Oyun Klavuzu Uygulaması

Temple Run Cheats and Hints uygulaması, adından da anlaşılacağı gibi seviye kılavuzları, hayatta kalma kılavuzu, hile kılavuzları, video kılavuzları, ipuçları ve püf noktaları gibi Temple Run oyununun nasıl oynandığını anlatan bir uygulama. Symbian cihazlar için geliştirilmiş bir uygulama. Symbian cihazlarınızda oynadığınız Temple Run oyununda usta olmak istiyorsanız ve bütün arkadaşlarınızı yenmek istiyorsanız bu uygulamaya ihtiyacınız var.

Temple Run Cheats and Hints uygulaması, Temple Run oyunu için hazırlanmış ipucu ve hile uygulamasıdır. Eğer Symbian cihazlarınızda oynadığınız Temple Run oyununda hızlanmak ve oyunu bir an önce bitirmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Oyunun en iyisi olmak isteyen oyuncular için hazırlanmış bir uygulamadır.

En iyi puan ile Temple Run oyununda arkadaşlarınızı yenin. Oynamak için çok faydalı olacak bazı ipuçları kullanın. Eğer bu oyunda acemi iseniz Temple Run Cheats and Hints uygulamasını kullanabilirsiniz.

“Temple Run Cheats and Hints” Ekran Görüntüleri

Temple Run Cheats and Hints-s1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Temple Run Cheats and Hints – Symbian İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.