The Bub's Brothers

1.6.2

The Bub’s Brothers oyununda arkadaşlarınız ile karşılıklı bir şekilde kabarcık patlatma yada diğer bir ismi ile balon patlatma oyununu oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 12 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 55
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Oyunculu Balon Patlatma Oyunu

Klasik Bubble – Bobble oyunlarından birisi olan ve daha çok çocuklara yönelik geliştirilmiş olan The Bub’s Brothers ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunun kurgusuna göre kaçırılan Bubby ve Bobby kardeşleri ejderhalardan kurtarmanız ve görevleri başarı ile tamamlamanız gerekiyor. Oyun içerisinde her oyuncu iki ejderhadan birini kontrol ederken görevlerde bulunan platformların ve diğer alanların geçilmesi gerekmektedir.

Bubby ve Bobby Kardeşleri Kurtarın

Canavarlar Mağarası’nda Bubby ve Bobby kardeşleri kurtarmak için 100 seviyelik bir maratonu tamamlamanız gerekiyor. Oyunun genel özelliklerine bakıldığında en az üç oyuncu ile oynanması tavsiye edilirken Bub ve Bob oyunu ile benzer özellikler taşıdığı görülüyor. Aynı bilgisayar üzerinde üç kullanıcıya kadar oynama seçeneği bulunmakla birlikte aynı üzerinde 10 kullanıcıya kadar oynayabilirsiniz.

Güncellenen versiyonda yeni seviye ve maceraları bulabileceğiniz The Bub’s Borthers oldukça eğlenceli ve keyif verici bir oyundur. Grafikleri açısından oyunun sahip olduğu nitelikler düşünüldüğünde kullanıcıyı tatmin edebileceğini söyleyebiliriz. Sizde boş zamanlarınızı eğlenerek geçirmek istiyorsanız The Bub’s Brothser’ı mutlaka denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

The Bub's Brothers İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.