The Calculator Free

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletleriniz için gelişmiş bir hesap makinesi uygulaması arıyorsanız mağazadaki en iyi uygulama bu uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Hesap Makinesi Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen The Calculator Free uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir hesap makinesi uygulamasıdır. App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama mağazadaki en iyi uygulamalardan birisi. Uygulamanın birçok özelliği bulunmakta. Bu özelliklerden bazıları şöyle;

  • Bölünmüş Ekran Desteği
  • Tüm hesaplamalar kaydedilir, kopyalanabilir ve iletilebilir. Basit bir tıklama ile de bunları gizleyebilir yada açabilirsiniz.
  • Hızlı denklem önizleme: Geçerli Denklem Sonuç altında görüntülenir
  • Manzara görünümünde gelişmiş bir Matematiksel / Bilimsel Düğmeler
  • Portre görünümünde temel hesaplama düğmeleri
  • Derece yada Radial ile hesaplama

Uygulamanın yapabileceklerinden bazıları ise şöyle; Toplama, Çıkarma, Bölme, Çarpma, yüzdeler, Kübik Üs, Kübik Kök, Mühendislik Üssü, N. Üssü, N. Kök, İki Güç, Kare, Kare Kökü, Doğal Logaritma, Ortak Logaritma, İkili Logaritma, Sinüs, Kosinüs, Tangus, hiperbolik sinüs, Kosinüs Hiperbolik, Hiperbolik Tangus, Arc sinüs, Arc kosinüs, Arc Tangus, Hiperbolik Arc sinüs, Kosinüs Arc Hiperbolik, Hiperbolik Arc Tangus, Çarpımsal Ters, Random Number Girişi ve Faktöriyel.

Sponsorlu Bağlantılar

The Calculator Free Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

The Calculator Free İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.