The Elder Scrolls 5: Skyrim Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 871 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 277
Sponsorlu Bağlantılar

The Elder Scrolls 5: Skyrim İçin Türkçe Dil Yaması

The Elder Scrolls 5: Skyrim oyununu hemen her oyunsever bilir. Serinin bu oyunu belkide en çok sevilen bölüm. Dünya genelinde yüksek satışlar yapan bu serinin ülkemizde de birçok hayranı bulunmakta. Büyücülerin, savaşçıların, hırsızların, isyancıların ve daha birçok türün yer aldığı bu oyunda savaşlar hiç eksik olmuyor. Açık dünya oyunu olan bu oyunda ister verilen görevleri yapın isterseniz öylece gezin.

Ama ne yaparsanız yapın oyun içinde birçok kez İngilizce konuşmalar yapılmakta. Oyun içi bu hikayelerde birçok şey konuşulmakta ve tabi ki İngilizce konuşulmakta. İngilizce bilmeyen The Elder Scrolls 5: Skyrim oyununu oynayanlarda tabi ki zorlanmakta ve bu bölümler sıkıcı gelmekte. Ama artık bu aksiyon dolu oyunu Türkçe oynayabileceksiniz. Oyunçeviri tarafından Türkçeleştirilen The Elder Scrolls 5: Skyrim oyununu Türkçe oynamak istiyorsanız Türkçe yamayı indirmeniz yeterli.

“The Elder Scrolls 5: Skyrim Türkçe Yama” Ekran Görüntüleri

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama-1 The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama-2 The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

The Elder Scrolls 5: Skyrim Türkçe Yama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.