The Hobbit Kingdoms of Middle-earth

Son Sürüm

The Hobbit filmi ve kitabından esinlenilerek geliştirilen The Hobbit Kingdoms of Middle-earth oyununda Gandalf, Bilbo, Legolas ve diğerleri ile savaşa girerek şeytani güçlerle mücadele ediyorsunuz.Orta dünyaya hükmederek Elf veya Cüce Krallığını kurun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 95 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 86
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Hobbit Oyunu

Yüzüklerin Efendisi serisi ile başlayan ve seri öncesi dönemi konu alan Hobbit, yalnızca sinemada değil aynı zamanda masaüstü ve mobil oyunlarda da etkisini sürdürüyor. Hali hazırda onlarca strateji tabanlı mobil oyunun geliştiricisi olan Kabam, diğer oyunlarından sonra şimdide köken hikayesi Hobbit’i konu alan yeni bir mobil oyunu sundu. iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’larda oynanabilen bu oyun, online ortamda strateji deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Elf ve Cüce Krallığınızı Kurun

Genel işleyiş açısından diğer mobil strateji oyunlarından pek de farklı olmayan The Hobbit Kingdoms of Middle –Earth, Orta Dünya’nın en acımasız yönlerini deneyimlemenizi sağlıyor. Oyunda diğer oyunlardan farklı olarak Elf ve Dwarf’ları kontrol ederek destansı bir sınav verebilirsiniz.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda her ırk için ayrı bina, savaşçı ve görevleri tamamlamanız gerektiğini göreceksiniz. Üstelik Clan sistemi olarak tanımlanan diplomatik ortaklıklara da izin veren The Hobbit, oyunda çok daha güçlü olmanızı ve diğer oyunculara karşı üstünlük kurmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

The Hobbit Kingdoms of Middle-earth İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.