This War of Mine

1

This War of Mine oyunu Bosna Savaşı’nı konu alıyor ve bu oyunda sivil olarak hayatta kalmaya çalışıyor, aynı zamanda savaşın kaderini değiştirmeye çalışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows(tüm)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 102
Sponsorlu Bağlantılar

Savaşta Hayatta Kalma Oyunu

4/5, Toplam: 1 kişi

11 Bit Studios tarafından geliştirilen ve ilginç bir konsepte sahip olan This War of Mine, savaş sırasında hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz farklı bir oyundur. 2014 yılında piyasaya sürülen oyun 1992 – 1996 yılları arasında Bosna Savaşı sırasında gerçekleşen Saraybosna Kuşatması ele alınarak oluşturulmuştur. Pek yabancı olmadığımız bu savaş hakkında küçük de olsa bazı detaylar sunan oyunda, savaş sırasında düşmanlara karşı yaşam mücadelesi vereceksiniz.

Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu

This War of Mine, diğer savaş oyunlarından farklı olarak savaş sırasında sivillerin uğradığı saldırıları ele almaktadır. Genellikle savaş oyunlarında tek oyuncu üzerinde düşman gruplarına karşı mücadele ederken This War of Mine’da bir sivil olarak mücadele ediyorsunuz.

Oyun içerisinde bir grup sivil, savaşı kontrol altına almaya çalışarak hayatta kalmaya çalışıyor. Özellikle savaş sırasında yıkılan şehrinizde kaynakların kısıtlı olması, istediğiniz şeylere ulaşamamanız ve iki boyutlu görüntü içerisinde mücadele etmeniz, oyunun farklı bir boyut kazanmasını sağlıyor. Sizde savaş oyunlarından hoşlanıyor ve farklı bir oyuna göz atmak istiyorsanız mutlaka This War of Mine oyununu oynamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

This War of Mine İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.