Thunderbird

52.3.0

Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda kullandığınız e-posta hesaplarınızı bir arada bulundurup karmaşanın önüne geçebileceğiniz hızlı, kolay, ücretsiz ve Türkçe bir e-posta istemcisi.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.9 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 75.3 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 86
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Ücretsiz ve Türkçe E-Mail İstemcisi

Mac OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Thunderbird programı Mozilla tarafından geliştirilen bir e-mail istemci programıdır. Gün içinde sık bir şekilde e-mail alan yani e-postalar ile haşır neşir olan insanlar için geliştirilen bu programın amacı işleri kolaylaştırmak. Bu programı Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda kullandığınız taktirde gelen bütün mailleriniz bir düzen içinde olacaktır. Zira arkadaş, aile, iş arkadaşları, üyelikler gibi birçok kanaldan e-mail alabiliyoruz. Dolayısıyla zaman içerisinde bunlar birbirine karışıyor ve arada önemli olanları gözden kaçırabiliyoruz.

İşte Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda bu gibi durumlar yaşanmasın diye gelen bütün e-postaları düzenli bir şekilde karşınıza çıkaran bir e-posta istemcisi. Filtreleme özelliği gelişmiş olan ve arşivleme, sekme özellikleri ile e-mailllerinize hızlı bir şekilde bakabiliyorsunuz. Gmail desteği de bulunan bu program hem ücretsiz hemde Türkçe dil desteğine sahip. Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu programda gönderen kişi, etiket, tarih, dosya, mail listesi gibi kriterlere göre arama yapabilirsiniz. Kolay e-mail kurulum sihirbazı ile istediğiniz e-posta hesaplarınızı buraya ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Thunderbird İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.