TicToc

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde anlık olarak mesajlaşabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (Cihaza göre değişir)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 73
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Anında Mesajlaşma Uygulaması

Tictoc uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlarınız ile dünya çapında ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz bir uygulamadır. Yalnız bu mesajlaşma uygulaması iOS işletim sistemli cihazlardaki diğer mesajlaşma uygulamalarından biraz farklı. Tictoc uygulaması, mesajlaşmanın yanında aynı zamanda iOS işletim sistemli cihazınız ile fotoğraf, müzik, video gibi dosya paylaşımı da yapabilirsiniz.

Tictoc uygulaması iOS işletim sistemli cihazların yanısıra ayna zamanda windows işletim sistemli bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. Tictoc ile paylaştığınız resim, video gibi dosyalar sistemde kayıt edildiği için istediğiniz yerde bunlara ulaşabilirsiniz. Paylaştığınız bu dosyaları iOS işletim sistemli cihazınız ile sohbet ederken sohbet ettiğiniz kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz.

Diğer bir özelliği ise kulüp kurma özelliğidir. Bu özellik sayesinde iOS işletim sistemli cihazınızda mobil topluluklar oluşturun. Ayrıca Sticker stüdyo özelliği ile de resim ve videolarınızı iOS işletim sistemli cihazlarda animasyonlara dönüştürebilirsiniz. Aynı anda birden fazla sohbet etme, dünya çapında sesli görüşmeler yapma, arkadaş listenizdeki kişileri ekleme / silme / gizleme uygulamanın diğer özelliklerinden.

ÖNEMLİ: UYGULAMA MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN BENZER UYGULAMALARIN BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TicToc İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.