Titanium Backup PRO Key root – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android (Telefon/Tablet)
  • Üretici
  • Boyut 36 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 96
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Gelişmiş Yedekleme Uygulaması

Android telefonlarınızda yedekleme yapmanızı sağlayan çok kapsamlı bir uygulama olan Titanium Backup PRO ile bütün bilgileriniz güvence altına alınıyor. Android cihazlarınızdaki uygulamaları, dosyaları, mesajları, aramaları, galerileri, videoları, fotoğrafları, müzikleri ve diğer bütün her şeyi bu uygulama ile yedeklemeniz mümkün.

Uygulama ile çoklu yedekleme yapabilir ve toplu olarak tekrar geri yükleme işlemi yapabiliyorsunuz. SMS , MMS , arama , yer imleri ve daha fazlasını XML olarak yedekleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda çok kullanıcılı bazı uygulamalar için destek de veriyor ( örneğin : oyun).

Titanium Backup PRO ile uygulamaları kapatmadan da yedekleyebiliyorsunuz.  Kullanıcı uygulamalarını sistem uygulamalarına da dönüştürebiliyorsunuz. Uygulamanın şifreleme özelliği de bulunuyor.

Titanium Backup PRO Dropbox ve Google Drive bulut depolama hesaplarınız  ile senkronize olabiliyor. Yedeklemelerinizi tek bir tıklama ile e-mail adresinize gönderebiliyorsunuz.Ayrıca uygulama sizin yerinize istediğiniz gün ve saatte otomatik olarak yedekleme işlemi yapabiliyor.

“Titanium Backup PRO” Ekran Görüntüleri

Titanium Backup PRO Key root - Android 1 Titanium Backup PRO Key root - Android 2 Titanium Backup PRO Key root - Android 3

“Titanium Backup PRO” Demo Video

“Titanium Backup PRO” Video İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Titanium Backup PRO Key root – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.