Toca Town – iOS

Çocuklarınız için güzel bir şehir kurma oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 59.9 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 68
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Çocuklara Yönelik Şehir Kurma Oyunu

Küçük bir kasaba hayatı bu kadar eğlenceli olmamıştı. Toca Town oyunu küçük çocuklar için canlı ve eğlenceli bir sanal şehir oyunu. Bu ‘dijital oyuncak’ çocuklara bir şehir keşfetmek imkanı verir ve garip ve harika karakterler ile onları eğlendirir. Toca Town sanal bir şehrin sakinleri ile etkileşim içinde olacağınız açık bir dünya oyunudur.

Bu yönüyle The Sims serisi oyununa benzemekte. Toca Town oyununda hiçbir şekilde seviye atlama yok, bina inşa etme yok, kilitli nesneler yok ve en iyisi evinizi temizlemek için hiçbir sorumluluğunuz yok. Bu oyun tamamen çocukları eğlendirme ve herhangi bir oyun modeli sınırlaması olmaksızın kendi hayal güçlerini kullandırma amaçlı bir oyun. Yani çocuklar oynayarak öğreniyorlar.

Evler, restoran, mağaza ve polis istasyonu dahil oynayabileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz 6 farklı yer bulunmakta. Musluk, ışıklar, ve ocak gibi unsurları ile etkileşim içinde olmanın yanı sıra her bir yerde hemen her nesneyi alabilirs ve etraflarında hareket edebilirsiniz.

“Toca Town” Ekran Görüntüleri

Toca Town-1 Toca Town-2 Toca Town-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Toca Town – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.