Tomb Raider I

Son Sürüm

Android cihazlarınızda Lara Croft ile inanılmaz maceralara atılacağınız bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 320 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 66
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Tomb Raider Macera Oyunu

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen Tomb Raider I oyunu bir macera oyunudur. Aslında oyunseverler Tomb Raider ismini çok iyi bilirler. Uzun süre önce bilgisayarlar için çıkarılan ama sonrasında herhangi bir devamı gelmeyen aksiyon ve macera oyunu Tomb Raider, bildiğiniz gibi bu yıl yenilenmiş olarak karşımıza çıktı.

Günümüz teknolojisi ile bambaşka bir şekilde ve gerçek anlamda kaliteli olarak yenilenen bu oyun şimdide Android akıllı telefon ve tabletlerimiz için geldi. Tüm zamanların en ünlü video oyunlarında birisi Lara Croft, bizi maceranın ilk başladığı yere götürüyor. Oyunda Logitech PowerShell ve MOGA Ace Power oyun denetleyicileri desteği bulunmaktadır.

Tomb Raider II - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Macera Oyunu
Tomb Raider II - Android
Android İçin Tomb Raider Macera Oyunu

Android cihazlarınızda size toplamda 15 saat civarı bir zaman verilmektedir. Maceracı Lara Croft filiz olarak bilinen eski bir eserin parçalarını kurtarmak için işe alınmıştır. Onun korkusuz akrobatik tarzı ile Lara Croft, atlar, koşar, yüzer. Doğuştan yeteneği ve gücü ile geçeği bulur. Lara Croft’tan sonra geriye sadece boş mezarlar ve boş mermi kovanları kalır. Lara Croft’un bu macerasına Android cihazın ile sende katıl. Aksiyon ve macera dolu bu oyunu sizde seveceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tomb Raider I Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Tomb Raider I İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.