Torrent Kullanıcılarına 3 Yıl Hapis

Hindistan’da torrent sitelerini kullananları yüklü para cezaları ve 3 yıla kadar hapis cezası bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Torrent Siteleri Telif Haklarını İhlal Ediyor

Normal şartlarda Torrent siteleri tamamen yasal. Ama telif haklarını ihlal eden indirmelerden dolayı illegal bir konuma düşüyor. Şimdiye kadar torrent sitelerinin mahkeme kararı ile kapatıldığına ve bu site sahiplerine ceza verildiğine şahit olduk ama torrent sitelerini kullanan insanların ceza almalarına pek şahit olmamışsınızdır. Çünkü telif hakkını ihlal eden torrent sitelerinin sahip sahipleri hemde bu siteleri kullananları için yaptırımlar söz konusu.

Sponsorlu Bağlantılar

Torrent Sitelerini Kullananlara Ağır Yaptırımlar

Hindistan hükümeti hem torrent sitelerinin sahipleri hemde torrent sitelerini kullananlar için ağır yaptırımlar geliyor. Tabir-i caizse torrente savaş açan Hindistan, aldığı kararla birçok torrent sitesine erişimi engelledi. Ama asıl ilginç olan ise bu sitelere girmeye çalışanların karşısına çıkan mesaj.

Torrent Kullanıcılarına 3 Yıl Hapis

Resmi büyütmek için tıklayın

Torrent sitelerine girmeye çalışan kullanıcılarının karşısına çıkan mesajda yazılana göre bu sitelere girmeye çalışanlara yüklü para cezaları ve 3 yıla kadar hapis cezası ile karşı karşıya gelecekler. Bu önlem her ne kadar faydalı gözükse de bu sitelerde yasal içerik paylaşanlar zarar görmekte. Bakalım yüklü para cezaları ve 3 yıla kadar hapis cezası alacak birileri olacak mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Torrent Kullanıcılarına 3 Yıl Hapis İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.