Total Video Converter

3.71

Ses ve video dosyalarınızı görüntülemek için gelişmiş bir program arıyorsanız Total Video Converter size bundan çok daha fazlasını sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 14.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 67
Sponsorlu Bağlantılar

Ses ve Video Dönüştürme Programı

Video ve ses dosyalarının oynatılması, farklı formatlara dönüştürülerek kullanılmasını sağlayan Total Video Converter, farklı kalite ve hız seçenekleri altında pek çok format arası dönüşüm sağlamaktadır. Oldukça geniş bir codec arşivine sahip olan Total Video Converter, deneme sürümü altında sunulmasına rağmen farklı kullanım seçeneklerini sunuyor.

Özelleştirilebilir Menü – Kolay Kullanım İmkanı

Total Video Converter kurulumu sırasında program, Windows Gezgini üzerine yerleşerek, kullanıcıların daha kolay ulaşabilmesini sağlamaktadır. Oldukça basit ve kolay bir kullanım arayüzüne sahip olan program dönüştürme işlemlerini de boyuta bağlı olarak hızla tamamlar. Dönüştürme işlemi dışında program menülerinde yeni işlemler tanımlayabilir, flash videoları indirebilir ve video editörü ile düzenlemeler yapabilirsiniz.

Program üzerinde yer alan medya oynatıcı dışında CD yazma, videolardan ses ayıklama gibi birçok önemli işlev sizleri bekliyor. Total Video Converter’ın desteklediği formatlar ise şu şekilde sıralanıyor. FLV, GIF, SWF, AVI, MOV, MP4, WAV, FLAC, MP3, OGG, WMA ve diğer sık kullanılan formatlardır. Yine yalnızca bilgisayarınız için değil akıllı telefonlar ve tabletleriniz içinde uygun formatlarda dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Total Video Converter Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Total Video Converter İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.