Tower Madness 2

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletleriniz için kaliteli, eğlenceli ve keyif verici bir kule savunma oyunu arıyorsanız aradığınız oyun bu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 80.9 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 31
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kule Savunma Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Tower Madness 2 oyunu strateji türünde bir kule savunma oyunudur. Oyun grafikleri ve oynanış şekli ile oldukça kaliteli olan oyun hem heyecanlı hemde eğlenceli. iOs cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda savunma hattınızı sürekli olarak geliştirmelisiniz.  Zaten birbirinden farklı bir çok silah var.

Ayrıca birçok harita seçeneği de var. iOS cihazınızdaki oyunda dalga dalga gelen düşmanları yenebilmeniz için silahlarınızı artırmalı sürekli olarak geliştirmelisiniz. Oyunda 70 adet harita mevcut. Ayrıca size saldıracak olan 16 düşman var. Diğer yandan iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde heyecanla oynayacağınız oyunda birbirinden farklı 9 adet kule bulunmakta. Bu şekilde kaliteli olan bir oyunun ücretsiz olması çok büyük bir avantaj.

Çok fazla harita seçeneği ve düşman olması iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde sıkılmanızı engelliyor.Silah çeşitliliği de oyun keyifli yapan bir husus. iOS cihazınızda oyunu oynarken başlarda pek de güçlü olmayan silahlar ilerledikçe son derece etkili oluyorlar.

Tower Madness 2 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Tower Madness 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.