Traffic Car Racer – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6,6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 39
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Trafikte Araba Yarışı Oyunu

Oyunun Açıklaması

Traffic Car Racer oyunu Dragon Knight geliştirici tarafından sunulan en iyi oyunlardan birisidir. Noelden beri 500 bin defa indirildi. Sizlerin ekstra eğlenebilmeniz için yeni özellikler eklendi. Göz alıcı grafikler ile dolu her bölüm için 9 yeni seviye eklendi. Traffic Car Racer oyunu bir çok oyun ve eğlence içeren çoklu özellikli bir oyundur.

Ayrıca bulmaca (puzzle), hafıza ve blok oyunudur. Her oyunda bir çok aşama var bu aşamaları temizlerken oldukça eğleneceksiniz. Bağımlılık yapan bir oyun olduğu için saatlerce oyunun başından kalkamayacaksınız.

Hatalı Oyunu

Oyun içerisinde 5 adet kategori bulunmaktadır. Bunlar; Home, Puzzle, Bricks, Memory, Special. Bütün kategorilere girdiğiniz zaman hemen hepsi sizi farklı internet sayfalarına yönlendiriyor. Bunu yorumlardan da anlayabilirsiniz. Yani oyunun amacı size yarış oyunu oynatmak değil.

Zaten her yer reklam olduğu için siz çıkmak isterken bile önünüze reklamlar çıkmaktadır. Oyunu oynamak istediğiniz zamanda önünüze çıkan ekranın üstünde ve altında reklam bulunmaktadır. Sizi başka bir sayfaya yönlendirme isteği gönderiyor. Evet dediğiniz zaman sizi internet sayfasına yönlendiriyor. Hayır dediğiniz zamanda boş bir sayfa önünüze çıkıyor. Yani yarış oyunu oynamak söz konusu değil.

“Traffic Car Racer” Ekran Görüntüleri

Traffic Car Racer-a1 Traffic Car Racer-a2 Traffic Car Racer-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Traffic Car Racer – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.